אירועי חברות וגם ימי כיף לחברות

אגדת עין כרם צברה מוניטין רב בזכות היכולות שהופגנו בזמן הפקת אירועי חברות לעשרות, מאות ואלפי אנשים.

ההפקות של אירועי חברה ומגוון ימי כיף לחברות המאופיינים ביצירתיות, חדשנות והרבה נשמה הם נעשים באופן המקצועי ביותר, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד.

החברה מתמחה ביצירת תכנים חדשניים, התאמת מקומות מיוחדים ומעוררי השראה לסוגים שונים של אירועי חברות וימי כיף על כל אלה יעידו אין ספור מכתבי ההוקרה והכתבות ברדיו, בטלוויזיה ובעיתונות.

ייחודה של אגדת עין כרם הוא ביכולתה להפיק ימי כיף לחברות ,אירועי חברות קטנים וגדולים כאחד.

אירוע אינטימי

אירוע חברה אינטימי ויוקרתי לקבוצת אורחים מחו"ל החושף את ישראל במיטבה – המעניק תחושה של אירוע חד פעמי שנבנה במיוחד עבורכם לדוגמא – אירוח הפמלייה הפרטית של הבעלים של חברת אוראקל העולמית – לארי אליסון.
לכבוד אירוע חברה זה נשכר בית פרטי הממוקם מול נוף תנכי של טראסות עתיקות עם עצי זית מרשימים. האורחים הוזמנו לזמן השקיעה. היות והאירוע התקיים בערב שבת התקבלו האורחים בנגינת חליל של נעימת שבת בתוך הבית העתיק. ארוחת הערב עצמה התקיימה מחוץ לבית עם אוכל ירושלמי אותנטי המשולב בסיפורים על האוכל וצמחי התבלין. הארוחה לוותה בצלילי נבל ושירה מדהימים והתגובה הייתה שזה אירוע החברה הכי מוצלח שהיה להם בארץ.

אירוע אחר

לעומת אירוע החברה האינטימי, החברה הפיקה אירועי חברות למאות אנשים במיקומים מפתיעים ולא מוכרים לדוגמא – הסבנו חדר אוכל של מלון ערבי ממנו נצפה הר הבית וכל ירושלים לחדר אוכל כשר עם ארוחת שף קונצפטואלית ועיצוב מרגש.

באירועי חברה אחרים שילבנו קונצרטים ווקאליים במבנים מדהימים ואקוסטיים שאנשים לא יכולים להגיע אליהם באופן אחר. קיימנו פסטיבלי ענק לאלפי אנשים.

אלו מעט מהדוגמאות שיכולנו לפרט בתחום ימי כיף לחברות שערכנו. ההנאה שלנו היא לא לשקוט על השמרים ולא ללכת בנתיבים מוכרים.

היכולת שלנו בהפקת ימי כיף לחברות ואירועי חברות היא דקדקנית ולא מותירה פרצות העשויים ליצור תקלות.

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם צוות אגדת עין כרם, חייגו לטלפון מספר: 02-641-8682,

או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו.