לבירורים חייגו: 02-6418682

אגדת עין כרם – מירושלים לכל הארץ, באווירה של חו”ל

החברה התחילה את דרכה מעין כרם שבירושלים, והיא הראשונה מסוגה שקמה באיזור. כיום, פועלת אגדת עין כרם בכל New_Logoרחבי הארץ. החברות המובילות במשק ובעולם נהנות משרותיה של החברה, הן בסיורים בישראל רבתי והן בירושלים בפרט, והאירועים הפרטיים המוקפדים כוללים אף לינה במקומות רומנטיים וייחודיים עם שילוב של אוכל איכותי, מוסיקה, טיולים וחברה טובה.

מייסדת החברה, פנינה עין מור, הגיעה לעולם התיירות והתרבות מתוך תשוקה פנימית לתכנים הקיימים בו ומתוך ניסיון וידע עשיר שהביאה מתפקידיה הקודמים, הן בצבא והן בפעילותה בוועד המנהל של החברה להגנת הטבע והמועצה לשימור אתרים; כיו”ר ועד עין כרם; וכפעילת ציבור ירושלמית. מזה שנים רבות מנהלת את החברה נופר תגר שפיתחה את פעילותה של החברה לכל חלקי הארץ.

אגדת עין כרם זכתה לתהודה עולמית רבה הודות ליכולותיה המרשימות וארגון מופתי וייחודי. הפעילויות שמציעה החברה מתאימות לכל עונה בשנה: טיולים ליליים בקיץ, טיולי אופים ומאפים בחורף, טיולי יין, אוכל ושווקים, ערבי וטיולי נשים טיול לקונצרטים הטובים ביותר בעיר הבירה בנוף מרהיב של פריחת השקדיות, ועוד מגוון אירועים!

אם אתם מתכננים אירוע מיוחד ומפתיע או מעוניינים בימי גיבוש מופלאים, פנו לאגדת עין כרם – שתהפוך כל פעילות ואירוע שלכם לאגדה של ממש.

המלונות ההיסטוריים שחבויים בסמטאות הבירה

יום גיבוש לעובדים – טיול חברה בעל תוכן יצירתי ומעצים

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם צוות אגדת עין כרם, חייגו לטלפון מספר: 02-641-8682,

או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו.

 

תפריט נגישות

Call Now Button