לבירורים חייגו: 02-6418682

טיולים בירושלים לכל הגילאים

מיד עם הקמת החברה יצרה פנינה עין מור סיורים בירושלים שקרובים לליבה לצד הנושאים ההיסטוריים פותחה פנינה נוספת והיא סיורים בירושלים בשווקים השונים בדגש קולינרי, משולבים בסיפורי אוכל וסיפורם של אנשי השוק. אגדת עין כרם הפכה לפורצת דרך בתחום הסיורים בירושלים בזכות סיורי הגגות בעיר העתיקה, סיורי החצרות ועוד.

הצלחנו להשפיע ולחולל תנועה אדירה של מטיילים ברחבי העיר בזכות הרוח השונה שהכנסנו לסיורים בירושלים וסביבותיה.

פיתחנו את נושא סיורי הנשים, סיורי העצמה, סיורי יין. אחד המדדים שמחזקים אותנו בעשייה שלנו הוא לראות איך רבים וטובים מבין העוסקים במלאכה מאמצים את אופי הסיורים שלנו בירושלים וסביבותיה.

בחזרה לרשימת הטיולים והסיורים שלנו בירושלים – לחצו כאן.

סיורים וטיולים בירושלים

טיולים בירושלים של אז והיום

לעיתים רבות אנחנו יוצרים סדרות חדשות של סיורים בירושלים שתמיד יש בהם את אלמנט החוויה וחיי היום יום גם בתקופתנו. לאחרונה יצרנו סידרת טיולים בירושלים היוצאת ממתחם הרכבת הראשונה וכן סיורים בירושלים המתקיימים לעת לילה ועם שחר.

אגדת עין כרם מביאה למסיירים המצטרפים את חוויית ירושלים הבנויה, עיר בירתה של מדינת ישראל. קסמים רבים חבויים בעיר קסומה זו ואנו נכנס לאגדה ונתחיל לגלות סוד אחר סוד וליהנות מכל רגע.

האוויר הצלול, הריחות המגוונים, הנופים האותנטיים והאנשים הצבעוניים והאמיתיים יעזרו לנו בחווית גילוי הקסם והאמת שנמצא בירושלים. הסיורים נעשים בשווקים השונים במזג אוויר נעים, כשכולנו אוזן להאזין לסיפורים המרתקים של אנשי השוק המשלבים את אהבתם לשוק, למדינה ולאנשים השונים יחד עם השילוב המושלם והישיר לתחום הקולינרי המגוון. הסיורים מתרחשים כמו כן גם בגגות העיר העתיקה, ובחצרות האותנטיים ועוד.מטיילים מכל הארץ ותיירים רבים מחו”ל מגלים יותר ויותר את החוויה היוצאת דופן של סיורי אגדת עין כרם.

סיור לא סטנדרטי

לא עוד סיור סטנדרטי בכותל או בשוק עם אותו המסלול, אותם הזמנים ואותם הצילומים החוזרים על עצמם מאיש לאיש. אגדת עין כרם מביאה טוויסט ייחודי לכל מקום אשר נמצאים בו. ישנו ערך מוסף לכל אתר ואתר בירושלים ואגדת עין כרם תפקידה להעביר ערך זה שימשיך הלאה עם המצטרפים. אנו מציעים לכם שלל סיורים בשלל נושאים כגון סיורי נשים בלבד, סיורים משותפים, סיורי יין.

הפתרון הקסום לכל ימי גיבוש בעבודה, ימי הולדת במשפחה, או סתם יום כיף עם חוויה בלתי רגילה.

אגדת עין כרם מציעים לכם סיורים מבוקשים לאתרים המבוקשים ביותר בירושלים ומבטיחה לכם חוויה ייחודית ויוצאת דופן.

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם צוות אגדת עין כרם, חייגו לטלפון מספר: 02-641-8682,

או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו.

 

תפריט נגישות

Call Now Button