לבירורים חייגו: 02-6418682

אירועי חברה - אירועים לחברות - ימי כיף לחברות

אגדת עין כרם צברה מוניטין רב בארגון אירועים מסוג זה לעשרות, מאות ואלפי אנשים. התמחותה ביצירת תכנים חדשניים, התאמת מקומות מיוחדים ומעוררי השראה לסוגים שונים של חברות וקהלים. בקרו בעמוד ההמלצות שלנו.

הפקות אירועים וימי כיף לחברה מאופיינים ביצירתיות, חדשנות והרבה נשמה. הם נעשים באופן המקצועי ביותר, תוך הקפדה על פרטים קטנים כגדולים.

אירוע חברה אינטימי

אירוע חברה אינטימי ויוקרתי לקבוצת אורחים מחו"ל החושף את ישראל במיטבה, ומעניק תחושה של אירוע חד-פעמי שנבנה במיוחד עבורכם. לדוגמא – אירוח פמלייתו הפרטית של בעלי חברת אוראקל העולמית, לארי אליסון. לכבוד אירוע חברה זה נשכר בית פרטי, הממוקם מול נוף תנכי של טראסות עתיקות עם עצי זית מרשימים, והאורחים הוזמנו לזמן השקיעה. היות והאירוע התקיים בערב שבת התקבלו האורחים בנגינת חליל של נעימת שבת בתוך הבית העתיק. ארוחת הערב עצמה התקיימה בחצר הבית, עם אוכל ירושלמי אותנטי המשולב בסיפורים על המזון וצמחי התבלין. הארוחה לוותה בצלילי נבל ושירה מדהימים, והאורחים אמרו שזה אירוע החברה המוצלח ביותר שהיה להם בארץ.

אירוע חברה אחר

בנוסף לאירועי החברה האינטימיים, הפיקה אגדת עין כרם גם אירועי חברות למאות אנשים במיקומים מפתיעים ולא מוכרים; לדוגמא: חדר אוכל במלון ערבי הצופה על הר הבית וכל ירושלים, הוסב לחדר אוכל כשר עם ארוחת שף קונספטואלית ועיצוב מרגש.

אירועי חברה נוספים שהפיקה אגדת עין כרם כוללים פסטיבלי ענק לאלפי אנשים, או אירועים שנערכו במבנים מיוחדים בעלי גישה מוגבלת שהתאפשרה רק במסגרת האירוע. חלקם כללו קונצרטים ווקאליים, מדהימים ומרגשים.

וזה רק על קצה המזלג בתחום המהנה והעצום של ימי כיף לחברות. אנחנו מקפידים על תכנון דקדקני, נהנים לא לשקוט על השמרים ולא ללכת בנתיבים מוכרים.

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם צוות אגדת עין כרם, חייגו לטלפון מספר: 02-641-8682,

או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו.

 

תפריט נגישות

Call Now Button