לבירורים חייגו: 02-6418682

הפקת כנסים

אגדת עין כרם צברה מוניטין רב בהפקת כנסים, בזכות ההצלחה המתמשכת בביצוע כנסים מקצועיים מורכבים עם נופך ישראלי שורשי.

הלקוחות מציינים שמבנה ואופי הכנסים של אגדת עין כרם תרם לתפוקות של משתתפי הכנס ברמה המשתווה לעוצמת החוויה שהייתה להם במהלך הכנס.

אגדת עין כרם הפיקה כנסים לחברות מובילות בארץ ובחו”ל במנעד רחב של נושאיים מקצועיים.

גאים להציג

אחד הכנסים שאגדת עין כרם גאה בהפקתו היה כנס לבכירי ההמטולוגים בעולם. משתתפי הכנס כללו גם חתני פרס נובל, מנהלי בתי הספר לרפואה הבכירים בעולם, מנהלי חברות תרופות מהמובילים בעולם וחוקרים בכירים.

יחודו של הכנס שהוא לא התקיים במלון או מרכז כנסים, אלא האורחים לנו בצימרים בבתי אבן ירושלמים אותנטים, אכלו בבתים מקומיים, אולם הכנסים היה אולם מוסיקה שהוסב לטובת העניין והפך לאולם כנסים מקצועי והכנס עורר תגובות מדהימות מצד משתתפיו.

הכנס חייב מאיתנו המפיקים ליצור יש מאין – לסחוב מזוודות במעלה ההר לאורחים, לקיים קבלת פנים עם ההגעה בגינת בית פרטי,ליצור מפה אינטראקטיבית שהפכה לסדר היום של הכנס כולו.

אגדת עין כרם שמחה ליצור תכנים חדשים, מסגרות אירוח חדשות וליצור חויות מפתיעות מצד האורחים שכבר זכו לראות ולהתנסות במה שיש בעולמנו.

בתחילת 2011 אגדת עין כרם הפיקה כנס מורכב ב 6 שפות שונות ל 500 פרלמנטרים שהגיעו מ 11 מדינות. הכנס כלל מפגשים עם ראשי המשק והכלכלה, סיורים מעבר ובתוך הקו הירוק, ארוחות רבות משתתפים ועוד..

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם צוות אגדת עין כרם, חייגו לטלפון מספר: 02-641-8682,

או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו.

 

תפריט נגישות

Call Now Button