לבירורים חייגו: 02-6418682

מגוון סדנאות

מגוון של סדנאות מנהלים וסדנאות לעובדים המשלבים תיאטרון, מחול, מטבח, יצירה פלסטית, יצירה בטבע ועוד…הסדנאות מותאמות ליעדי הארגונים, לאירועים פרטיים.

ניתן לשלבן גם באירועי יום הולדת, בר מצוות ועוד..

  • זמן מדבר
  • סדנאות מסעות ומעגלי נשים
  • קסם היצירה – מנדלות
  • סדנת “שימו שמן” – ייצור שמנים בטבע
  • סדנאות שוקולד

פעילות מפנקת שבסיומה תצאו עם ידע בסיסי וכללי בהכנת פרלינים, פינוקי שוקולד וטראפל. הסדנה מעניקה יכולת אמיתית ליישם את הדברים אצלכם בבית בעזרת מתכונים וטיפים שתקבלו.
בסדנה נלמד בקצרה על מקור הקקאו, סוגי השוקולד השונים. נהנה מחגיגת עשיה מתוקה! מה שלא תאכלו תיקחו אתכם הביתה.סדנת שוקולד

 

 

סדנת צילום קלילה הבאה לתת כלים לשימוש במכשיר הסלולארי והזמין כלכך בחיי היומיום.. נצא לצילומי חוויה במקומות הזמינים ב”עולם” הסובב אותנו.

“קרב סכינים” – תחרות בין קבוצות ומציאת פתרונות יצירתיים לסיטואציות שונות. הקבוצות ידורגו על טיב המנות, דרך ההגשה, המקוריות, סידור השולחן וכו’, ובסיום יוכרזו המנצחים.

 

סדנת בישול דינאמית, ששמה דגש על תקשורת בין פרטים, קבלת החלטות, הנעת תהליכים וכו’. סדנת אפייה עם שפית או סדנת גלגול קובה בבית פרטי….. אלו הם רק חלק ממגוון הסדנאות שאותן אנו מציעים.

חוויה דינאמי של קצב ואנרגיה. תיפוף על אביזרים, חוויה רב חושית שגורמת לכולם לקום על הרגליים….

מה הקשר בין כוכב ים, פתית שלג, עגבנייה ונזירים בטיבט? ואיך זה קשור אלינו?

 

יצירת מנדלות אישיות וקבוצתיות במגוון חומרים וטכניקות יצירה. הסדנא משלבת בין הסבר על המנדלות ודרך יצירתן למפגש עם טכניקות יצירה שונות ומגוונות ( ציור, הדבקה , קולאז , ועוד.. למה ? יצירת מנדלות מאפשרת לנו לחוות תהליך משמעותי ללא צורך במילים והסברים.

הסדנא מלווה בשיחה של האמנים עם הקבוצה ודינאמיקה יצירתית בגוון ייחודי, המאפשר לכל משתתף לחזור למקורות הזורמים והיצירתיים שבכל אחד מאתנו ושנשכחו מרובנו עוד בשלהי ילדותנו.

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם צוות אגדת עין כרם, חייגו לטלפון מספר: 02-641-8682,

או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו.

 

תפריט נגישות

Call Now Button